MAG İPTV SET-TOP BOX KURULUM

iPTV kullanıcılarının en çok tercih ettiği cihaz markalarından birisi olan MAG iPTV SET-TOP BOX cihazlarına iPTV kurulum anlatılamlarını bu yazımızda detaylı olarak bulabilirsiniz.MAG cihazlarına iPTV kurulumu portal link (portal url) aracılığı ile yapılmaktadır. İPTV SATIN AL tarafından size verilen portal adresini cihazın ilgili menüsüne kumandanız aracılığı ile yazıp kaydetmeniz ve cihaza portalı yeniden başlat komutu vermeniz yeterlidir. Portal yeniden başlatıldığında canlı televizyon, radyo ve vod içeriklerden oluşan iPTV kanal listesi cihazınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Detaylı Kurulum Anlatımı

* Cihazın mac adresini (Ayarlar – Sistem Ayarları – Cihaz Bilgileri menüsünden veya Cihazın alt kısmında görebilirsiniz. Mac adresi 00:1A:79 ile başlar.) İPTV SATIN AL yetkililerine (Canlı Destek veya WhatsApp üzerinden) yazınız.
* İPTV SATIN AL yetkilisi tarafından mac adresiniz iPTV sistem yazılım paneline eklenecektir ve yetkili size portal adresi verecektir. Portal adresini cihazın menülerinden Ayarlar – Sistem Ayarları – Sunucular – Portallar kısmına giriş yapıp ekleyiniz.
* Son aşama olarak tekrar Ayarlar – Sistem Ayarları menülerine giriş yapınız ve menüde yer alan Portalı Yeniden Başlat kısmına tıklayınız. Bu işlem sonrası cihazınız yeniden başlayacaktır ve iPTV kanal listesi cihazınıza yüklenecektir. (Yeniden başlama esnasında ekranda yükleniyor gibi bir durum ifade simgesi göreceksiniz.)
*Artık hazırsınız! MAG iPTV SET-TOP BOX cihazınız üzerinden İPTV SATIN AL kanal listesini sıralı bir şekilde görebilir, yayınları izlemeye başlayabilirsiniz. İyi seyirler dileriz 🙂
Bu kurulum anlatımları aşağıdaki adı yazılı cihaz serilerini kapsamaktadır;

MAG 250 – MAG 254 – MAG 254W1 – MAG 254W2 – MAG 255 – MAG 255W1 – MAG 255W2 – MAG 256 – MAG 260 – MAG 270 – MAG 275 – MAG 322 – MAG 324 – MAG 351 – MAG 352

 

 

İptv Test Yayını

Ücretsiz iptv Test Talebi, Ücretsiz Online Test Almak, iptv Test Hizmeti. Tüm Herkes İptv Test Yayını Alabilir, Bu konuda Sorun yok Arkadaşlar lütfen Whatsap Destek Hatlarımızdan Test İsteyiniz. Bu Konu Cok Onemlı Özellikle Söylüyoruz. Kurumsal bir Ruh İçindeyiz Ama Özenle Çalışmakta ve Beleşçileri Engellemekte bu Çözümü buluyoruz. Herkese Şimdiden Teşekkürler. Spor , Film , Belgesel , Vod , Tüm Kanallar Webtv,PC Uygulamamız Programlarımızla Sizlere en iyi iptv Çözümünü Sunuyoruz.
Full HD yayınlarımız ve En Güncel Vodlarımızla Sizlerleyiz. Toplam 7 Bin Kanal iptv Test Alabilir veya deneyebilirsiniz. İlk önce iptv Test edin Sistemi görün tanıyın Ardından iptv üyeliği satın alın. Bizler Sizin iyiliğiniz için konuşuyor ve ona göre misyonumuzu belirliyoruz. İptv Sistemlerimizde 10 Farklı SUnucu Kullanıyoruz hepsi Farklı ülkeler ve farklı Sunucular olarak. Kanallarımızın Çoğu Yedeklidir. Biri Çalışmazsa Biri Çalışsın diye. Bu Yuzden Tamamen müşteri Odaklı çalıştıgımızı anlayabilir ve bizlere Güvenebilirsiniz.. Kanallarımızın En az %80 İ Çalışmaktadır. Problem yaşanan kanallarda müşteri hizmetlerimiz hemen mudahele ediyor ve gerekeni yapmaktadır. Sizleri aydınlatmak bizler için Gurur Kaynağıdır. sfmiptv.com Sizlere En Kaliteli ve En İyi İPTV Hizmetini Sunmaktadır.