AVRUPANIN EN İYİ İPTV SATICISI

KURULUM

Set iptv Nasıl İndirilir
Smart tv için
Televizyonuzun smart marketine girin arama bolumune Set iptv yazın ve aratın. Set iptv uygulamasını görüntüleyeceksiniz. Uygulamayı indirin ve kurulumu yapın.

Set iptv Nasıl Yuklenir
Set iptv uygulamsı size bir mac kodu verecek. Oncelikle set iptv sitesine bir kayıt oluşturmalısnız.Kayıt açılırken Group Members bolumunu Particular seçmelisiniz.Sırasıyla NAME bolumune herhangi bir isim MAC bolumune uygulamanın size verdiği 00:00:00:00:00:00 bu formatta bu kodu yazın External playlist URL bölüme size verilen m3u linkini girin ve kaydedin.Uygulamayı kapatıp acın.

 

İptv Test Yayını

Ücretsiz iptv Test Talebi, Ücretsiz Online Test Almak, iptv Test Hizmeti. Tüm Herkes İptv Test Yayını Alabilir, Bu konuda Sorun yok Arkadaşlar lütfen Whatsap Destek Hatlarımızdan Test İsteyiniz. Bu Konu Cok Onemlı Özellikle Söylüyoruz. Kurumsal bir Ruh İçindeyiz Ama Özenle Çalışmakta ve Beleşçileri Engellemekte bu Çözümü buluyoruz. Herkese Şimdiden Teşekkürler. Spor , Film , Belgesel , Vod , Tüm Kanallar Webtv,PC Uygulamamız Programlarımızla Sizlere en iyi iptv Çözümünü Sunuyoruz.

Full HD yayınlarımız ve En Güncel Vodlarımızla Sizlerleyiz. Toplam 7 Bin Kanal iptv Test Alabilir veya deneyebilirsiniz. İlk önce iptv Test edin Sistemi görün tanıyın Ardından iptv üyeliği satın alın. Bizler Sizin iyiliğiniz için konuşuyor ve ona göre misyonumuzu belirliyoruz. İptv Sistemlerimizde 10 Farklı SUnucu Kullanıyoruz hepsi Farklı ülkeler ve farklı Sunucular olarak. Kanallarımızın Çoğu Yedeklidir. Biri Çalışmazsa Biri Çalışsın diye. Bu Yuzden Tamamen müşteri Odaklı çalıştıgımızı anlayabilir ve bizlere Güvenebilirsiniz.. Kanallarımızın En az %80 İ Çalışmaktadır. Problem yaşanan kanallarda müşteri hizmetlerimiz hemen mudahele ediyor ve gerekeni yapmaktadır. Sizleri aydınlatmak bizler için Gurur Kaynağıdır. sfmiptv.com Sizlere En Kaliteli ve En İyi İPTV Hizmetini Sunmaktadır.

4.5/5
 
Open chat
WhatsApp Destek Hakkı:

Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.?