Sl-TV Yeni Apk (Android)

 

Sl-TV Apk dosyasını BURAYA TIKALAYARAK android telefonunuza indirip yükleyin lütfen.

Yükleme işlemi bittikten sonra programı açın ve size vermiş olduğumuz İptv Üyelik kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yapın ve telefonunuzdan hemen izlemeye başlayın. Bu uygulamayı tabletinizede kurup kullanabilirsiniz.

 

Sl-TV Eski Apk (Android)

Sl-TV Apk dosyasını BURAYA TIKALAYARAK android telefonunuza indirip yükleyin lütfen.

Yükleme işlemi bittikten sonra programı açın ve size vermiş olduğumuz İptv Üyelik kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yapın ve telefonunuzdan hemen izlemeye başlayın. Bu uygulamayı tabletinizede kurup kullanabilirsiniz.

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————

XTREAM İPTV (İOS)

App Store (IOS) uygulama marketi üzerinden indirin. Uygulamaya girin ve resimdeki gibi ekran çıkacak karşınıza ( Username – password – url ). Size göndermiş olduğumuz İptv Üyelik kullanıcı adı – şifre ve url bilgilerinizi girdikten sonra SİNG İN seçeneğine tıklayın ve Hemen izlemeye başlayın. Bu uygulamayı İpad tabletinize de kurabilirsiniz.
———————————————————————————————————————————————————————————————————————————

KURULUMU

Server Bilgileri ile Kurulum
Akıllı telefon ve tabletinizde iptv yayınlarını izleyebilmeniz için GSE SMART IPTV uygulamasını Google Play Store (Android) veya App Store (IOS) uygulama marketi üzerinden indirin. GSE Smart IPTV uygulamasını açıp sol menüden Xtream Codes API ye tıklayın. Yeni Ekle (+) butonuna tıklayın. Açılan pencereye sırası ile; Herhangi bir isim kısmına SporİPTV yazın. http ile başlayan kısma mail adresinizdeki SUNUCU-HOST-URL bilgisini Port ile birlikte yazın. Kullanıcı adınızı ve Şifrenizi yazıp EKLEMEK butonuna tıklayın ve kaydedin. Kaydettiğiniz hesaba tıklayın. LIVE den canlı, VOD dan vod içeriklerimizi izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–
M3u Linki ile Kurulum
1- Akıllı telefon ve tabletinizde iptv yayınlarını izleyebilmeniz için GSE SMART IPTV uygulamasını Google Play Store (Android) veya App Store (IOS) uygulama marketi üzerinden indirin.
2- GSE SMART IPTV uygulamasını açınız ve sol menüden Uzaktan Oynatma Listeleri ne tıklayın.
3- Artı (+) simgesine tıklayın.
4- M3U URL ekle kısmına tıklayın.
5- Playlist adı kısmına SporİPTV yazın.
6- Çalma listesi bağlantısı kısmına iptv satın alma işleminizden sonra mail adresinize gönderdiğimiz m3u_plus linki kopyalayıp yapıştırın.
7- Bilgileri yazdıktan sonra EKLEMEK kısmına tıklayın ve kaydedin.
8- SporİPTV adında kaydettiğiniz kısmın üzerine tıklayın. m3u_plus link ile kurulum yaptığınız için listeniz kategorik bir düzende karşınıza çıkacaktır. İzlemek istediğiniz kategoriye girip kanala tıklarsanız yayın açılacaktır. İyi seyirler dileriz.

 
 
 

İptv Test Yayını

Ücretsiz iptv Test Talebi, Ücretsiz Online Test Almak, iptv Test Hizmeti. Tüm Herkes İptv Test Yayını Alabilir, Bu konuda Sorun yok Arkadaşlar lütfen Whatsap Destek Hatlarımızdan Test İsteyiniz. Bu Konu Cok Onemlı Özellikle Söylüyoruz. Kurumsal bir Ruh İçindeyiz Ama Özenle Çalışmakta ve Beleşçileri Engellemekte bu Çözümü buluyoruz. Herkese Şimdiden Teşekkürler. Spor , Film , Belgesel , Vod , Tüm Kanallar Webtv,PC Uygulamamız Programlarımızla Sizlere en iyi iptv Çözümünü Sunuyoruz. Full HD yayınlarımız ve En Güncel Vodlarımızla Sizlerleyiz. Toplam 7 Bin Kanal iptv Test Alabilir veya deneyebilirsiniz. İlk önce iptv Test edin Sistemi görün tanıyın Ardından iptv üyeliği satın alın. Bizler Sizin iyiliğiniz için konuşuyor ve ona göre misyonumuzu belirliyoruz. İptv Sistemlerimizde 10 Farklı SUnucu Kullanıyoruz hepsi Farklı ülkeler ve farklı Sunucular olarak. Kanallarımızın Çoğu Yedeklidir. Biri Çalışmazsa Biri Çalışsın diye. Bu Yuzden Tamamen müşteri Odaklı çalıştıgımızı anlayabilir ve bizlere Güvenebilirsiniz.. Kanallarımızın En az %80 İ Çalışmaktadır. Problem yaşanan kanallarda müşteri hizmetlerimiz hemen mudahele ediyor ve gerekeni yapmaktadır. Sizleri aydınlatmak bizler için Gurur Kaynağıdır. sfmiptv.com Sizlere En Kaliteli ve En İyi İPTV Hizmetini Sunmaktadır.